طرز استفاده از مایکروفر سامسونگ

طرز استفاده از مایکروفر سامسونگ

سامسونگ مدل های مختلف از مایکروویو خود را تولید می کند که دارای ویژگی های متنوعی هستند و می توانند متناسب با بودجه هر خانواده ای باشند. ویژگی مهم هر مدل مایکروفر سامسونگ این است که  فضای داخلی از جنس سرامیک است که به پوشش سخت و مقاوم در برابر خراش معروف است و به راحتی تمیز می شود. کار با مایکروویو SAMSUNG و یادگیری طرز استفاده از مایکروفر سامسونگ مثل آب خوردن است و حتی اگر در جنگلی زندگی می کردید که غذای خود را تنها روی آتش می پختید، در کم ترین زمان به کار با دستگاه تسلط خواهید یافت. پس در ادامه این مقاله آموزشی با تعمیرگاه مایکروفیکس بعنوان نمایندگی تعمیرات مایکروفر سامسونگ همراه باشید.

تنظیم زمان مایکروفر سامسونگ

صفحه نمایش الکترونیکی مایکروفر سامسونگ، مثل ساعت زمان کنونی را نشان می دهد، حتی زمانی که مایکروویو استفاده نمی شود. هنگامی که برای اولین بار مایکروویو جدید خود را از جعبه در می آورید، باید ساعت را طبق منطقه زمانی خود در صفحه نمایش تنظیم کنید. هنگام قطعی برق یا عقب جلو کشیدن ساعت در زمستان و تابستان باید دوباره تنظیم شود.

وقتی ماکروفر سامسونگ به برق متصل است، صفحه نمایش زمان «: 0»، «88:88» یا «12:00» را نشان می دهد. شما می توانید ساعت را به صورت 24 یا 12 ساعته تنظیم کنید.

دکمه «Clock» را یک بار فشار دهید تا زمان را 12 ساعته تنظیم کنید، با دوبار فشار دادن، زمان 24 ساعته تنظیم می شود. برای تنظیم ساعت، دکمه های «+ و -» (یا فلش های بالا و پایین در بعضی از مدل ها) استفاده می شوند. با فشار دادن دوباره «Clock»، از علامت های «+ و -» برای تنظیم دقیقه استفاده می شود. درانتها نیز برای ذخیره تنظیمات، دکمه «Clock» بار دیگر فشار داده می شود.

استفاده از مایکروویو سامسونگ

 برای پخت یا گرم کردن غذا، درب مایکروویو را باز کرده و غذا را در وسط صفحه چرخان قرار دهید. فراموش نکنید که قبل از روشن کردن درب بسته شود. به یاد داشته باشید هیچوقت ماکروویو را با در باز استفاده نکنید. برای راه اندازی مایکروویو سامسونگ، یک بار دکمه «Microwave» (مایکروویو) را فشار دهید. فشار دادن مجدد آن، سطوح توان مختلف دستگاه را از کم تا زیاد نمایش می دهد. هنگامی که سطح توان مورد نظر نمایش داده شد، نوبت تنظیم زمان پخت یا گرم کردن است. برای انجام این کار، دکمه های 10MIN (ده دقیقه)، 1MIN  (یک دقیقه) یا 10SEC (ده ثانیه) را فشار دهید. با فشار دادن دکمه «Start» (شروع) فرایند پخت و پز آغاز می شود. وقتی که زمان به پایان برسد، فر صدای بوق می دهد و علامت «0» چندین بار روی صفحه نمایش چشمک می زند.

شروع سریع

 گزینه «Quick Start» (شروع سریع) با سطح توان پیش فرض که دمای نسبتا بالایی دارد، این امکان را می دهد تا سریع غذای خود را گرم کنید، در زمان استراحت های کوتاه بین ناهار در روز های شلوغ مفید است. کافی است غذای خود را در مایکروویو سامسونگ بگذارید و دکمه «Start» (شروع) را فشار دهید. با فشار مجدد «Start» (شروع) هر بار 30 ثانیه به زمان پخت یا گرم کردن اضافه می شود.

نحوه استفاده از ویژگی پخت خودکار

 مانند «Quick Start» (شروع سریع)، ویژگی «Auto Cook» (پخت خودکار) با تنظیمات برنامه ریزی شده، امکان پخت غذا را به شما می دهد و باعث صرفه جویی در وقت می شود. برای استفاده از آن، دکمه «Auto Cook» (پخت خودکار) را فشار دهید و سپس آن را هر چند بار که لازم است دوباره فشار دهید تا نوع غذایی که قرار است پخت شود، درصفحه نمایش داده شود. در اینجا نیازی به تنظیم زمان یا سطح توان مایکروفر سامسونگ ندارید زیرا هنگام انتخاب نوع غذای مناسب، این موارد به صورت پیش فرض برنامه ریزی شده اند. با فشار دادن «+ و -» می توانید اندازه خوراک را تنظیم کنید و با فشار دادن دکمه های «More/Less» (بیش تر/ کم تر) می توانید زمان پخت را تنظیم کنید. فراموش نکنید که برای شروع فرایند، «Start» (شروع) را فشار دهید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با کارشناس